7
7

SON DAKİKA

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ – GRANTEE

Muharrem Edip ŞAHİN
(muharrem@btmm.com.tr)

GENEL YAYIN YÖNETMENİ – EDITOR IN CHIEF

Av. Mehmet SONKAYA
(msonkaya@btmm.com.tr / sonkayamehmet@hotmail.com)

EDİTÖRLER – EDITORS

Hakan AKELLER hakan@kanalmalatya.com
Taner AKKUŞ  taner@kanalmalatya.com
Mikail POLAT mikail@kanalmalatya.com
Hatice MUTLU hatice@kanalmalatya.com
Recep ÖZDEMİR recep@kanalmalatya.com
Orhan ŞAHİN  orhan@kanalmalatya.com

GECE VARDIYASI EDİTÖRLERİ / NIGHT SHIFT EDITOR

 Erkan ÖZDEMİR erkan@kanalmalatya.com
Alperen ÇİÇEK alperen@kanalmalatya.com
Uğur ÇİÇEK ugur@kanalmalatya.com

REKLAM REZERVASYON – ADVERTISE

Harun ÖZCAN harun@kanalmalatya.com
Hatice MUTLU hatice@kanalmalatya.com

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info@kanalmalatya.com)

ADRESLERİMİZ:

MALATYA:

Dabakhane mah., inönü caddesi, No:18, Kat:2 44100 Battalgazi/Malatya
Telefon: +90 212 909 29 39 (Dahili: 422)
E-Mail:  malatya@kanalmalatya.com

İSTANBUL:

Çırçır Mahallesi Çitlenbik Sokak No:4 D:8 Eyüp İSTANBUL
Telefon: +90 212 909 29 39
E-Mail:  info@kanalmalatya.com

ALTYAPI  TEMA  YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

WordPress 4.5.2   BTMM-haber-tv-portali-v3
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Kanal Malatya  harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Kaynak Gösterilerek Yayınlanan İçeriklerin Sorumluluğu Kaynak Sahibine Aittir.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2015 sitenizinadresi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kanalmalatya.com’a aittir. kanalmalatya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kanalmalatya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
kanalmalatya.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kanalmalatya.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the sitenizinadresi.com. However, sometimes the kanalmalatya.com uses third parties to process your information. kanlmalatya.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kanlmalatya.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kanlmalatya.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kanlamalatya.com and its services. When you use sitenizinadresi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the sitenizinadresi.com cookies section of our full Privacy Policy.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA